Świąteczne prezenty od WARLORD GAMES

Świąteczne prezenty od WARLORD GAMES

Święta, święta i po świętach, a przed nami nie tylko nowy rok, ale nawet cała dekada! Także w tym zwariowanym okresie być może udało Wam się przegapić, że WARLORD GAMES udostępnili, za darmo, dodatkowe zasady i scenariusze do niektórych swoich systemów.

Osobom, które grają w BOLT ACTION, BLACK SEAS, BLOOD RED SKIES, CRUEL SEAS czy HAIL CAESAR polecamy chociaż poświęcenie chwili i zapoznanie się z tymi materiałami:

Smugglers Run (Black Seas)

Smuggler's Run to kampania dla dwóch graczy, w której dwie rywalizujące ze sobą firmy przemytnicze walczą o przewóz największej ilości kontrabandy do Wielkiej Brytanii.

Wszystkich szmuglerów, awanturników, miłośników żagli i rumu zapraszamy do sprawdzenia zasad tej kampanii, a nóż Wasza kolejna przygoda, będzie właśnie w roli przemytnika

LINK: http://ow.ly/RmHp50xFjs1

Run Silent, Run Deep (Cruel Seas)

Run Silent, Run Deep to nieoficjalne rozszerzenie do CRUEL SEAS, które dodaje dodatkowe zasady do tych przedstawionych w podstawowej książce. Śledź głębokość i pozycję swojego okrętu podwodnego za pomocą serii łatwych do odczytania znaczników.

Wyślij przeciwnika na dziki pościg, goniąc za cieniami i przemijającymi chwilami, podczas gdy Twój okręt podwodny prześlizguje się przez linię obrony i atakuje ociężałe statki handlowe!

LINK: http://ow.ly/Mnze50xFjs3

Sandstorm (Blood Red Skies)

Sandstorm to system kampanii dla dwóch graczy dla Blood Red Skies, rzucający cię w wir walki nad pustyniami egipskimi i libijskimi. Wcielisz się w rolę dowódcy eskadry Brytyjskiej lub niemieckiego Oberstleutnanta, zarządzającego eskadrami pilotów! W trakcie kampanii piloci będą rozwijać swoje umiejętności, zaczynając jako nowicjusze, a kończąc jako zahartowani w bitwie asy.

LINK: http://ow.ly/yyqm50xFjs2

Contest of Champions (Hail Caesar)

Dodaj dramatyzmu swoim grom w Hail Caesar dzięki zupełnie nowej minigrze, która pozwala dowódcom walczyć w heroicznych pojedynkach. Prosta mechanika oparta na kartach tworzy dynamiczne starcia, w których dosłownie wszystko może się zdarzyć!

Contest of Champions działa równie dobrze, jako samodzielna minigra lub część rozgrywki w HAIL CAESAR przy minimalnych zmianach w samej grze.


LINK: http://ow.ly/kAw650xFjs6

Academy of Street Fighting (Bolt Action: Firefight)

Jeżeli planujesz brnąć przez zbombardowane ruiny Stalingradu przyda się Tobie zaktualizowana wersja Firefighta! oraz trzy zupełnie nowe scenariusze, które tchną życie w twoją grupę ulicznych wojowników!

 

LINK: http://ow.ly/yNz550xFjrS

Miłej lektury i testowania na stole :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl