Dostępność produktów

Nie mamy jakiegoś produktu? NIC STRACONEGO!

Daj nam znać czego szukasz a my postaramy się to dla Ciebie ściągnąć :)    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Producenci
Zapraszamy również do zaprzyjaźnionego sklepu:

Armies of Germany v2

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 14-30 dni
Cena: 89,90 zł 89.90
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Warlord Games

Opis

"Armies of Germany 2nd Edition" to dodatek do gry wojennej Bolt Action, który dotyczy niemieckiej armii podczas II Wojny Światowej. Wewnątrz znajdziesz tło i szczegóły organizacji i wyposażenia niemieckiej armii od początku wojny (inwazja Polski w 1939 r.) Do samego końca (upadek Berlina w 1945 r.).

Centralnym punktem tej książki jest jej lista armii. Obejmuje wszystkie informacje potrzebne do grania przy użyciu niemieckiej armii. Ta duża lista zawiera wszystkie główne typy oddziałów, pojazdów i sprzętu wykorzystywanego przez armię niemiecką podczas II wojny światowej. Obok tej głównej listy znajduje się kilka mniejszych skupionych wokół konkretnych walk i podają szczegóły sił dla różnych okresów i teatrów wojny. Nie są one ostateczne, ale mają na celu nadanie grze specyficznego smaku i charakteru. W ciągu sześciu lat walk armia niemiecka bardzo się zmieniła, a wiele jednostek i pojazdów, które były powszechne w 1939 r., Przestało istnieć w 1945 r. - na każdym froncie występowały niezliczone osobliwości i wyjątki. Te pod-listy pozwalają graczom wybrać siły odpowiednie dla teatru, w którym grają.

Siły niemieckie mają teraz specjalne zasady CZTERECH Armii - niektóre z nich będziesz znał, niektóre nie ...

Blitzkrieg - od niemieckich oficerów oczekuje się działania z inicjatywy i podejmowania decyzji w terenie w oparciu o ich ocenę, a nie czekać na rozkazy lub potwierdzenie ze sztabu. To sprawiło, że byli bardzo skutecznymi dowódcami taktycznymi i sprawili, że Wehrmacht stał się potężnie reagującą siłą.

Daje to premię dla niemieckich oficerów, gdy używają specjalnej zasady "Wy, wkroczyć do akcji", dając im większy wpływ.

Trening Inicjatywny - Nawet na poziomie drużyny, w armii niemieckiej każdy człowiek jest wyszkolony z umiejętnościami swoich przełożonych i zachęcany do wykazywania inicjatywy i zdecydowania, a nie tylko czekania na otrzymywanie rozkazów.

Ta zasada zapewnia niewielką ulgę, jeśli liderami kadry są martwi - jako że inni członkowie oddziału mogą przyjąć swoje role ...

Buzzsaw Hitlera - niemieckie karabiny maszynowe, ale w szczególności śmiercionośne MG42, są znacznie lepsze od wrogich i słusznie obawiali się ich alianccy żołnierze.

Przeniesione z pierwszej edycji książki, ta zasada łączy się z dopalaczem MG wprowadzonym z zasadami drugiej edycji - czyniąc niemieckie karabiny jeszcze bardziej śmiercionośnymi ...!

Tiger Fear - Taka była śmiertelna reputacja czołgów tygrysich, że często sprzymierzone wojska były przerażone pojawieniem się jakiejkolwiek niemieckiej ciężkiej zbroi, błędnie myśląc, że każdy Panzer IV był Tygrykiem czekającym w zasadzce!

Każdy pojazd z regułą "Tiger Fear" przekazuje ujemny modyfikator do dowolnej wrogiej jednostki w zasięgu Morale ...

Nowe jednostki - Przygotowaliśmy również dodatkowe niemieckie jednostki i zasady specjalne, które opublikowaliśmy w innych książkach (w innych książkach i / lub w Internecie) - w tym m.in. Nocne jednostki bojowe i wiele więcej!

To wszystko z notatkami taktycznymi, bezcennym historycznym tłem, wspaniałą grafiką i referencjami od mistrzów Petera Dennisa i Osprey Publishing, a Armies of Germany 2nd Edition to obowiązkowa książka do Bolt Action dla wszystkich niemieckich generałów!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl