Dostępność produktów

Nie mamy jakiegoś produktu? NIC STRACONEGO!

Daj nam znać czego szukasz a my postaramy się to dla Ciebie ściągnąć :)    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Producenci
Promocje
IDONETH DEEPKIN DEEPSURGE RAIDING PARTY
IDONETH DEEPKIN DEEPSURGE RAIDING PARTY
480,00 zł 432,00 zł
BATTLETOME: SERAPHON
BATTLETOME: SERAPHON
150,00 zł 75,00 zł
szt.
TEMPLE GUARD BLUE
TEMPLE GUARD BLUE
14,00 zł 13,00 zł
szt.
GENESTEALER CULTS BROOD BROTHERS
GENESTEALER CULTS BROOD BROTHERS
130,00 zł 117,00 zł
szt.
UNGOR FLESH
UNGOR FLESH
14,00 zł 13,00 zł
szt.
START COLLECTING! SYLVANETH
START COLLECTING! SYLVANETH
250,00 zł 212,50 zł
SCREAMING SKULL
SCREAMING SKULL
14,00 zł 13,00 zł
szt.
ADEPTUS TITANICUS WARLORD BATTLE TITAN
ADEPTUS TITANICUS WARLORD BATTLE TITAN
325,00 zł 292,50 zł
szt.
WH UNDERWORLDS: THE CHOSEN AXES
WH UNDERWORLDS: THE CHOSEN AXES
90,00 zł 81,00 zł
szt.
Mortal Gods Box Core Game
Mortal Gods Box Core Game
249,00 zł 200,00 zł
szt.
Zapraszamy również do zaprzyjaźnionego sklepu:

Armies of Germany v2

Dostępność: na zamówienie (14-30 dni)
Cena: 89,90 zł 89.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Warlord Games

Opis

"Armies of Germany 2nd Edition" to dodatek do gry wojennej Bolt Action, który dotyczy niemieckiej armii podczas II Wojny Światowej. Wewnątrz znajdziesz tło i szczegóły organizacji i wyposażenia niemieckiej armii od początku wojny (inwazja Polski w 1939 r.) Do samego końca (upadek Berlina w 1945 r.).

Centralnym punktem tej książki jest jej lista armii. Obejmuje wszystkie informacje potrzebne do grania przy użyciu niemieckiej armii. Ta duża lista zawiera wszystkie główne typy oddziałów, pojazdów i sprzętu wykorzystywanego przez armię niemiecką podczas II wojny światowej. Obok tej głównej listy znajduje się kilka mniejszych skupionych wokół konkretnych walk i podają szczegóły sił dla różnych okresów i teatrów wojny. Nie są one ostateczne, ale mają na celu nadanie grze specyficznego smaku i charakteru. W ciągu sześciu lat walk armia niemiecka bardzo się zmieniła, a wiele jednostek i pojazdów, które były powszechne w 1939 r., Przestało istnieć w 1945 r. - na każdym froncie występowały niezliczone osobliwości i wyjątki. Te pod-listy pozwalają graczom wybrać siły odpowiednie dla teatru, w którym grają.

Siły niemieckie mają teraz specjalne zasady CZTERECH Armii - niektóre z nich będziesz znał, niektóre nie ...

Blitzkrieg - od niemieckich oficerów oczekuje się działania z inicjatywy i podejmowania decyzji w terenie w oparciu o ich ocenę, a nie czekać na rozkazy lub potwierdzenie ze sztabu. To sprawiło, że byli bardzo skutecznymi dowódcami taktycznymi i sprawili, że Wehrmacht stał się potężnie reagującą siłą.

Daje to premię dla niemieckich oficerów, gdy używają specjalnej zasady "Wy, wkroczyć do akcji", dając im większy wpływ.

Trening Inicjatywny - Nawet na poziomie drużyny, w armii niemieckiej każdy człowiek jest wyszkolony z umiejętnościami swoich przełożonych i zachęcany do wykazywania inicjatywy i zdecydowania, a nie tylko czekania na otrzymywanie rozkazów.

Ta zasada zapewnia niewielką ulgę, jeśli liderami kadry są martwi - jako że inni członkowie oddziału mogą przyjąć swoje role ...

Buzzsaw Hitlera - niemieckie karabiny maszynowe, ale w szczególności śmiercionośne MG42, są znacznie lepsze od wrogich i słusznie obawiali się ich alianccy żołnierze.

Przeniesione z pierwszej edycji książki, ta zasada łączy się z dopalaczem MG wprowadzonym z zasadami drugiej edycji - czyniąc niemieckie karabiny jeszcze bardziej śmiercionośnymi ...!

Tiger Fear - Taka była śmiertelna reputacja czołgów tygrysich, że często sprzymierzone wojska były przerażone pojawieniem się jakiejkolwiek niemieckiej ciężkiej zbroi, błędnie myśląc, że każdy Panzer IV był Tygrykiem czekającym w zasadzce!

Każdy pojazd z regułą "Tiger Fear" przekazuje ujemny modyfikator do dowolnej wrogiej jednostki w zasięgu Morale ...

Nowe jednostki - Przygotowaliśmy również dodatkowe niemieckie jednostki i zasady specjalne, które opublikowaliśmy w innych książkach (w innych książkach i / lub w Internecie) - w tym m.in. Nocne jednostki bojowe i wiele więcej!

To wszystko z notatkami taktycznymi, bezcennym historycznym tłem, wspaniałą grafiką i referencjami od mistrzów Petera Dennisa i Osprey Publishing, a Armies of Germany 2nd Edition to obowiązkowa książka do Bolt Action dla wszystkich niemieckich generałów!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl