Promocje
Bogowie Wojny: Lee - 4 Napoleony Konfederacji
Bogowie Wojny: Lee - 4 Napoleony Konfederacji
25,00 zł 23,75 zł
Royal Navy Fleet
Royal Navy Fleet
298,30 zł 249,00 zł
szt.
K/T COMMANDER: FIREBLADE TWINFLAME
K/T COMMANDER: FIREBLADE TWINFLAME
100,00 zł 85,00 zł
szt.
USHABTI BONE
USHABTI BONE
14,00 zł 12,60 zł
szt.
MEPHISTON RED SPRAY
MEPHISTON RED SPRAY
59,00 zł 55,00 zł
szt.
ULTHUAN GREY
ULTHUAN GREY
14,00 zł 12,60 zł
szt.
URUK-HAI SIEGE TROOPS
URUK-HAI SIEGE TROOPS
85,00 zł 72,25 zł
szt.
Dungeons & Dragons: Karty czarów - Druid
Dungeons & Dragons: Karty czarów - Druid
59,90 zł 53,91 zł
szt.
ADEPTUS TITANICUS CIVITAS IMPERIALIS
ADEPTUS TITANICUS CIVITAS IMPERIALIS
125,00 zł 112,50 zł
HELLION GREEN
HELLION GREEN
14,00 zł 12,60 zł
szt.
ORKS GRETCHIN
ORKS GRETCHIN
50,00 zł 45,00 zł
Dostępność produktów

Nie mamy jakiegoś produktu? NIC STRACONEGO!

Daj nam znać czego szukasz a my postaramy się to dla Ciebie ściągnąć :)    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Producenci
Zapraszamy również do zaprzyjaźnionego sklepu:

Armies of Germany v2

Dostępność: na zamówienie (14-30 dni)
Cena: 89,90 zł 89.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Warlord Games

Opis

"Armies of Germany 2nd Edition" to dodatek do gry wojennej Bolt Action, który dotyczy niemieckiej armii podczas II Wojny Światowej. Wewnątrz znajdziesz tło i szczegóły organizacji i wyposażenia niemieckiej armii od początku wojny (inwazja Polski w 1939 r.) Do samego końca (upadek Berlina w 1945 r.).

Centralnym punktem tej książki jest jej lista armii. Obejmuje wszystkie informacje potrzebne do grania przy użyciu niemieckiej armii. Ta duża lista zawiera wszystkie główne typy oddziałów, pojazdów i sprzętu wykorzystywanego przez armię niemiecką podczas II wojny światowej. Obok tej głównej listy znajduje się kilka mniejszych skupionych wokół konkretnych walk i podają szczegóły sił dla różnych okresów i teatrów wojny. Nie są one ostateczne, ale mają na celu nadanie grze specyficznego smaku i charakteru. W ciągu sześciu lat walk armia niemiecka bardzo się zmieniła, a wiele jednostek i pojazdów, które były powszechne w 1939 r., Przestało istnieć w 1945 r. - na każdym froncie występowały niezliczone osobliwości i wyjątki. Te pod-listy pozwalają graczom wybrać siły odpowiednie dla teatru, w którym grają.

Siły niemieckie mają teraz specjalne zasady CZTERECH Armii - niektóre z nich będziesz znał, niektóre nie ...

Blitzkrieg - od niemieckich oficerów oczekuje się działania z inicjatywy i podejmowania decyzji w terenie w oparciu o ich ocenę, a nie czekać na rozkazy lub potwierdzenie ze sztabu. To sprawiło, że byli bardzo skutecznymi dowódcami taktycznymi i sprawili, że Wehrmacht stał się potężnie reagującą siłą.

Daje to premię dla niemieckich oficerów, gdy używają specjalnej zasady "Wy, wkroczyć do akcji", dając im większy wpływ.

Trening Inicjatywny - Nawet na poziomie drużyny, w armii niemieckiej każdy człowiek jest wyszkolony z umiejętnościami swoich przełożonych i zachęcany do wykazywania inicjatywy i zdecydowania, a nie tylko czekania na otrzymywanie rozkazów.

Ta zasada zapewnia niewielką ulgę, jeśli liderami kadry są martwi - jako że inni członkowie oddziału mogą przyjąć swoje role ...

Buzzsaw Hitlera - niemieckie karabiny maszynowe, ale w szczególności śmiercionośne MG42, są znacznie lepsze od wrogich i słusznie obawiali się ich alianccy żołnierze.

Przeniesione z pierwszej edycji książki, ta zasada łączy się z dopalaczem MG wprowadzonym z zasadami drugiej edycji - czyniąc niemieckie karabiny jeszcze bardziej śmiercionośnymi ...!

Tiger Fear - Taka była śmiertelna reputacja czołgów tygrysich, że często sprzymierzone wojska były przerażone pojawieniem się jakiejkolwiek niemieckiej ciężkiej zbroi, błędnie myśląc, że każdy Panzer IV był Tygrykiem czekającym w zasadzce!

Każdy pojazd z regułą "Tiger Fear" przekazuje ujemny modyfikator do dowolnej wrogiej jednostki w zasięgu Morale ...

Nowe jednostki - Przygotowaliśmy również dodatkowe niemieckie jednostki i zasady specjalne, które opublikowaliśmy w innych książkach (w innych książkach i / lub w Internecie) - w tym m.in. Nocne jednostki bojowe i wiele więcej!

To wszystko z notatkami taktycznymi, bezcennym historycznym tłem, wspaniałą grafiką i referencjami od mistrzów Petera Dennisa i Osprey Publishing, a Armies of Germany 2nd Edition to obowiązkowa książka do Bolt Action dla wszystkich niemieckich generałów!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl