Dostępność produktów

Nie mamy jakiegoś produktu? NIC STRACONEGO!

Daj nam znać czego szukasz a my postaramy się to dla Ciebie ściągnąć :)    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Producenci

Tiger I

Dostępność: na zamówienie (14-30 dni)
Cena: 89,90 zł 89.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Warlord Games

Opis

Był wśród najbardziej przerażających czołgów drugiej Wojny Światowej, samo wymienienie nazwy "Tiger" wystarczyło, by wywołać panikę wśród sprzymierzonych formacji pancernych.

Tygrys został śpiesznie wysłany do działania na froncie rosyjskim w odpowiedzi na ciężkie radzieckie czołgi, które zaskoczyły Wehrmacht. Jego masywne kwadratowe ciało i zaokrąglona wieża były zastraszającym widokiem dla czołgistów wroga. Pancerz był niezwykle gruby i wykonany z wysokiej jakości stali, co czyniło go w dużej mierze odpornym, przynajmniej w jego przedniej części, na ogień przeciwpancerny.

Jego potężne działo 88 mm był śmiercionośną bronią, skuteczną przeciwko wrogim czołgom do trzech kilometrów, a także strzelającą śmiercionośnymi, wybuchowymi pociskami.

Przy 52 tonach Tygrys był powolny, ale jego szerokie gąsienice zapewniły rozsądny przejazd przez teren. Jego załogi zostały specjalnie przeszkolone, ponieważ była to droga maszyna w budowie i utrzymaniu. Dobrze wyszkolona załoga z pięcioma żołnierzami mogła podjąć walkę z kilka wrogimi czołgami z dużą szansą na pokonanie ich wszystkich, a do tego z małym niebezpieczeństwem dla nich samych i czołgu.

Tygrysy były zwykle formowane w oddzielne bataliony czołgów ciężkich i rozdzielane przez dowództwo wszędzie tam, gdzie były najbardziej potrzebne, a ich obecność zwykle wystarczała, by przechylić równowagę w tym sektorze.

Model zawiera szczegółowy model niemieckiego dowódcy czołgu.

Modele dostarczane w stanie niezmontowanym i niepomalowanym.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl